SFP GBIC FTRJ8519P1BNL-MD Finisar 05-23 850nm 2G Class 1 21CFR1040.10

SFP GBIC FTRJ8519P1BNL-MD Finisar 05-23 850nm 2G Class 1 21CFR1040.10

21,00 PLN
SFP GBIC FTRJ8519P1WNL-SU Finisar 370-5211-01 2G Class 1 21CFR1040.10

SFP GBIC FTRJ8519P1WNL-SU Finisar 370-5211-01 2G Class 1 21CFR1040.10

84,00 PLN
SFP GBIC FTRJ851P19BNL-EC Finisar 850 nm 06-15 2G Class 1 21CFR1040.10

SFP GBIC FTRJ851P19BNL-EC Finisar 850 nm 06-15 2G Class 1 21CFR1040.10

16,00 PLN
SFP GBIC FTRJ8524P2BNV Finisar 850 nm 05-34 4G Class 1 21CFR1040.10

SFP GBIC FTRJ8524P2BNV Finisar 850 nm 05-34 4G Class 1 21CFR1040.10

8,00 PLN
SFP GBIC GLC-LH-SM Cisco 30-1299-01 1G Class 21CFR1040.10

SFP GBIC GLC-LH-SM Cisco 30-1299-01 1G Class 21CFR1040.10

50,00 PLN
SFP GBIC GLC-T Cisco 30-4010-03

SFP GBIC GLC-T Cisco 30-4010-03

189,00 PLN
SFP GBIC HFCT5611 Agilent 1300 nm 1G 21CFR Class 1 Lasser Product

SFP GBIC HFCT5611 Agilent 1300 nm 1G 21CFR Class 1 Lasser Product

25,00 PLN
SFP GBIC QFBR-5755APZ Siemens  - 150 Mbps

SFP GBIC QFBR-5755APZ Siemens - 150 Mbps

38,00 PLN
SFP GBIC SFP-GE-S Cisco 10-2143-01 1G Class 1 21CFR1040.10

SFP GBIC SFP-GE-S Cisco 10-2143-01 1G Class 1 21CFR1040.10

63,00 PLN
SFP GBIC X2-10GB-SR Cisco 10-2205-06 10Gbps Ethernet Transceiver Module 21CFR1040.10

SFP GBIC X2-10GB-SR Cisco 10-2205-06 10Gbps Ethernet Transceiver Module 21CFR1040.10

371,00 PLN
SSD 2.5 43W7609 39M4583 IBM SSD SATA 5000 Dual 2x 15.8GB

SSD 2.5 43W7609 39M4583 IBM SSD SATA 5000 Dual 2x 15.8GB

208,00 PLN
SSD 2.5 461332-001 Hp MCBQE32G5MPP-MVAH3 32GB SATA

SSD 2.5 461332-001 Hp MCBQE32G5MPP-MVAH3 32GB SATA

120,00 PLN
SSD Fibre Channel 3.5 0B24942 005049267 HGST HUSSL4020ALF400 200GB

SSD Fibre Channel 3.5 0B24942 005049267 HGST HUSSL4020ALF400 200GB

150,00 PLN
System Board 00D0561 DEF0 IBM System X3850 X5 QPI Wrap Card System

System Board 00D0561 DEF0 IBM System X3850 X5 QPI Wrap Card System

127,00 PLN
System Board 0272WF Dell PowerEdge R815 I/O

System Board 0272WF Dell PowerEdge R815 I/O

800,00 PLN
System Board 0YG5J5 Dell PowerEdge C6100 For Intel CPU Socket LGA 1366 +Cable

System Board 0YG5J5 Dell PowerEdge C6100 For Intel CPU Socket LGA 1366 +Cable

259,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl